Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
ochrona pojazdów GPS

Z pewnością niejednokrotnie zastanawiali się Państwo: jaki sposób ochrony pojazdu jest najbardziej niezawodny? Z przyjemnością chcemy zaprezentować Państwu system opracowany przez nas na bazie GPS, który spełni większość Państwa oczekiwań, związanych z ochroną pojazdu. Nasz produkt, przy stosunkowo niewielkich kosztach, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, a w przypadku kradzieży pojazdu, jego zlokalizowanie to kwestia chwili...

 

Zasada działania

Dzięki małym rozmiarom urządzenie AutoGuard może być umieszczone w jednym z kilkudziesięciu miejsc samochodu. Dodatkowo jest ono podłączone do kilku linii układu blokującego pojazd np. immobilizera, przycisku antynapadowego, itp. Każdorazowe naruszanie jednej z linii układu blokującego pojazd sygnalizuje alarm w Centrum Monitorowania. Komunikat alarmowy zawiera bardzo szczegółowe informacje, np.: rodzaj alarmu, pozycje pojazdu z dokładnością od 5 do 15 metrów, kierunek i prędkość jazdy.

Dzięki satelitarnej technologii AutoGuard mamy możliwość pełnej kontroli nad pojazdem włącznie z uruchomieniem procedury zatrzymania i zabezpieczenia pojazdu.

 

Korzyści

Poniżej przedstawiamy Państwu listę zalet naszego systemu, które z pewnością pozwolą przekonać się do jego użytkowania:




oferta
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner