Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
nawigacja GPSENOVO S6

Najnowszy model nawigacji NavRoad ENOVO S6  w 256 MB pamięci RAM oraz procesor SiRF AtlasVI 800 MHz, dzięki któremu nawigacje z serii S6 jako pierwsze urządzenia w Polsce oparte na systemie Windows CE odbierają sygnał zarówno GPS,jak i GLONASS. Oznacza to stabilniejszą pracę systemu nawigacyjnego i dokładniejsze wskazania lokalizacji, co przekłada się najwygodniejszą i bezpieczniejszą nawigację do celu.

Dodatkowo każde z urządzeń NavRoad ENOVO S6 wyposażone jest w aktywny uchwyt z wbudowanym złączem zasilania czy transmiter FM.

Jest to nowoczesna seria urządzeń, dająca gwarancję wysokiej wydajności i płynnej współpracy z najnowszym oprogramowaniem, na co najmniej kilka lat. Dodatkowo elegancki i stylowy wygląd serii „S6” i jej solidne wykonanie oraz lekka konstrukcja sprawiają, że pasuje ona do wnętrza każdego pojazdu.

 

Kluczowe cechy produktu

 

4,3 calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 480×272 pikseli zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników wyraźnych i  . Zastosowanie panelu LCD o podwyższonej jasności gwarantuje duży komfort nawigacji, nawet w słoneczne dni. Cienka, elegancka,  wykonana z solidnego materiału, lekka konstrukcja oraz nowoczesne komponenty zastosowane w produkcji urządzenia zapewniają efekt w postaci sprawnego i wydajnego narzędzia do nawigacji.

 

Najnowszej generacji procesor SiRF Atlas VI taktowany zegarem 800MHz pozwalana szybkie wyznaczanie nawet najdłuższych tras, do kilku razy szybciej  od większości urządzeń w tym segmencie. Zastosowana optymalizacja sprawia iż ponowne wyznaczanie trasy po wykonaniu niewłaściwego manewru następuje niemal natychmiastowo, a ogromna moc obliczeniowa urządzenia pozwala na bez problemowei płynne odtwarzanie materiałów multimedialnych najwyższej jakości, co jeszcze do niedawna nie było możliwe w wypadku urządzeń służących do nawigacji.

 

Zastosowanie w ENOVO S6 ponadprzeciętnej wielkości pamięci operacyjnej dla urządzeń nawigacyjnych - 256MB - gwarantuje stabilną pracę najpopularniejszych programów do nawigacji, w dniu dzisiejszym, ale również zakilka lat. Możliwość rozbudowania urządzenia nawet o 32GB dodatkowej pamięci dzięki slotowi kart microSD/SDHC zapewni miejsce na ulubione pliki.

 

SiRF AtlasVI z technologią SiRFAlwaysFix™ wykorzystującą algorytmy przewidywania pozycji satelitów w oparciu o ostatnie zapamiętane dane lokalizacji sprawia iż urządzenie jest praktycznie zawsze gotowe do działania zaraz po jego uruchomieniu.
Dzięki możliwości współpracy zarówno z systemem GPS jak i GLONASS,urządzenie może odbierać sygnał z kilkunastu dodatkowych satelitów więcej niż konkurencyjne rozwiązania. W praktyce oznacza to stabilniejszą pracę systemu nawigacyjnego i dokładniejsze wskazania, co przekłada się najwygodniejszą i bezpieczniejszą nawigację do celu.

 

Dzięki wbudowanemu transmiterowi FM wszystkie dźwięki nawigacji mogą zostać przekierowane na konkretną częstotliwość radiową. Umożliwia to odsłuch komunikatów nawigacji, muzyki oraz ścieżki dźwiękowej filmów w głośnikach samochodowych. Rozwiązanie to zwiększa wygodę użytkowania nawigacji.

 

ENOVO S6 wyposażone jest w aktywny uchwyt, pozwalający na szybką i wygodną instalację w samochodzie. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania uchwyt wraz z zasilaniem pozostaje zainstalowany w samochodzie, a montaż nawigacji trwa dosłownie kilka sekund.

 

Złącze miniUSB w całej serii urządzeń S6 może pracować w trybie USB Host/OTG. Oznacza to możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń z tym interfejsem, jak np.:pamięci masowe USB, moduł TMC RTA-3000 czy zewnętrzne urządzenia rejestracyjne stosowane przez firmy logistyczne i przewozowe.

 

Odblokowany system operacyjny Microsoft® Windows CE 6.0, umożliwia instalowanie na urządzeniu dowolnego oprogramowania dedykowanego dla tej platformy.

 

 


oferta
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner