Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
nawigacja GPS

ENOVO S6

Najnowszy model nawigacji NavRoad ENOVO S6  w 256 MB pamięci RAM oraz procesor SiRF AtlasVI 800 MHz, dzięki któremu nawigacje z serii S6 jako pierwsze urządzenia w Polsce oparte na systemie Windows CE odbierają sygnał zarówno GPS,jak i GLONASS. Oznacza to stabilniejszą pracę systemu nawigacyjnego i dokładniejsze wskazania lokalizacji, co przekłada się najwygodniejszą i bezpieczniejszą nawigację do celu.

Dodatkowo każde z urządzeń NavRoad ENOVO S6 wyposażone jest w aktywny uchwyt z wbudowanym złączem zasilania czy transmiter FM.

Jest to nowoczesna seria urządzeń, dająca gwarancję wysokiej wydajności i płynnej współpracy z najnowszym oprogramowaniem, na co najmniej kilka lat. Dodatkowo elegancki i stylowy wygląd serii „S6” i jej solidne wykonanie oraz lekka konstrukcja sprawiają, że pasuje ona do wnętrza każdego pojazdu.

 

Kluczowe cechy produktu

 

4,3 calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 480×272 pikseli zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników wyraźnych i  . Zastosowanie panelu LCD o podwyższonej jasności gwarantuje duży komfort nawigacji, nawet w słoneczne dni. Cienka, elegancka,  wykonana z solidnego materiału, lekka konstrukcja oraz nowoczesne komponenty zastosowane w produkcji urządzenia zapewniają efekt w postaci sprawnego i wydajnego narzędzia do nawigacji.

 

Najnowszej generacji procesor SiRF Atlas VI taktowany zegarem 800MHz pozwalana szybkie wyznaczanie nawet najdłuższych tras, do kilku razy szybciej  od większości urządzeń w tym segmencie. Zastosowana optymalizacja sprawia iż ponowne wyznaczanie trasy po wykonaniu niewłaściwego manewru następuje niemal natychmiastowo, a ogromna moc obliczeniowa urządzenia pozwala na bez problemowei płynne odtwarzanie materiałów multimedialnych najwyższej jakości, co jeszcze do niedawna nie było możliwe w wypadku urządzeń służących do nawigacji.

 

Zastosowanie w ENOVO S6 ponadprzeciętnej wielkości pamięci operacyjnej dla urządzeń nawigacyjnych - 256MB - gwarantuje stabilną pracę najpopularniejszych programów do nawigacji, w dniu dzisiejszym, ale również zakilka lat. Możliwość rozbudowania urządzenia nawet o 32GB dodatkowej pamięci dzięki slotowi kart microSD/SDHC zapewni miejsce na ulubione pliki.

 

SiRF AtlasVI z technologią SiRFAlwaysFix™ wykorzystującą algorytmy przewidywania pozycji satelitów w oparciu o ostatnie zapamiętane dane lokalizacji sprawia iż urządzenie jest praktycznie zawsze gotowe do działania zaraz po jego uruchomieniu.
Dzięki możliwości współpracy zarówno z systemem GPS jak i GLONASS,urządzenie może odbierać sygnał z kilkunastu dodatkowych satelitów więcej niż konkurencyjne rozwiązania. W praktyce oznacza to stabilniejszą pracę systemu nawigacyjnego i dokładniejsze wskazania, co przekłada się najwygodniejszą i bezpieczniejszą nawigację do celu.

 

Dzięki wbudowanemu transmiterowi FM wszystkie dźwięki nawigacji mogą zostać przekierowane na konkretną częstotliwość radiową. Umożliwia to odsłuch komunikatów nawigacji, muzyki oraz ścieżki dźwiękowej filmów w głośnikach samochodowych. Rozwiązanie to zwiększa wygodę użytkowania nawigacji.

 

ENOVO S6 wyposażone jest w aktywny uchwyt, pozwalający na szybką i wygodną instalację w samochodzie. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania uchwyt wraz z zasilaniem pozostaje zainstalowany w samochodzie, a montaż nawigacji trwa dosłownie kilka sekund.

 

Złącze miniUSB w całej serii urządzeń S6 może pracować w trybie USB Host/OTG. Oznacza to możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń z tym interfejsem, jak np.:pamięci masowe USB, moduł TMC RTA-3000 czy zewnętrzne urządzenia rejestracyjne stosowane przez firmy logistyczne i przewozowe.

 

Odblokowany system operacyjny Microsoft® Windows CE 6.0, umożliwia instalowanie na urządzeniu dowolnego oprogramowania dedykowanego dla tej platformy.

 
 

NavRoad AURO 2S

Przenośny, multimedialny system nawigacji GPS

 • dotykowy ekran 5" HD
 • nawigacja
 • multimedia
 • zestaw głośnomówiący bluetooth
 • transmiter FM
 • internet
 • e-book, kalendarz, kalkulator, gry
 • filmy, muzyka, zdjęcia
 • aktywny uchwyt


Dostępne z programem AutoMapa lub NavRoad Map

 

AURO 2 S to następca AURO S. Dziękipodwyższeniu jasności ekranu oraz zastosowaniu wysokiej rozdzielczości(800x480) wszystko co pojawia się na wyświetlaczu jest doskonaleczytelne. Mocno nasycone kolory oraz dobry kontrast sprawiają, że obrazjest jak żywy, a szczegóły wyraźnie widoczne. Supermodna cienka obudowa oraz lekka konstrukcja tworzy idealną, nowoczesną stylistykę urządzenia. Nawigacja dedykowana tym, którzy oczekują skutecznego prowadzenia do celu, optymalnego rozmiaru ekranu, a także wsparcia dla dodatkowych funkcji, w tym m.in. omijania korków.

5- calowy ekran jest optymalnym rozwiązaniem stosowanym w samochodach osobowych. Tej wielkości wyświetlacz pozwala na dokładne rozpoznanie szczegółów mapy. Jednocześnie przy tym rozmiarze ekranu nawigacja jest niewielka i poręczna. Można swobodnie i wygodnie nosić ją przy sobie, po opuszczeniu samochodu.

Bluetooth –szerokie możliwości wykorzystania

AURO 2 S wyposażono w Bluetooth dzięki któremu istnieje możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności(najpopularniejszego w kraju) programu nawigacyjnego - AutoMapa.Połączenie z internetem, realizowane po sparowaniu nawigacji z telefonem umożliwia pobieranie i wysyłanie informacji o aktualnej sytuacji na drogach.Dzięki temu kierowca może dotrzeć do celu podróży z pominięciem zablokowanych,czy też nieprzejezdnych odcinków trasy. Funkcjonalność opisaną powyżej realizuje moduł AM'Traffic będący elementem programu do nawigacji AutoMapa. Omijając korki można zaoszczędzić sporo czasu, dlatego rozwiązanie tojest dużym udogodnieniem zwłaszcza dla osób często korzystających z nawigacji:zawodowych kierowców, przedstawicieli handlowych, kurierów itp.

Poza informacjami o sytuacji na drodze, Bluetooth umożliwia korzystanie z nawigacji jak z zestawu głośnomówiącego. Nawigacja po sparowaniu z telefonem dysponuje historią połączeń telefonicznych oraz pobraną z telefonu listą kontaktów. (dot. większości telefonów)

Internet i transmiter FM - jeszcze większy zakres działania

Miłośnikom surfowania w sieci zadedykowano przeglądarkę internetową, do której AURO2 S oferuje dostęp już z poziomu głównego menu. Zaletą godną odnotowania jest wyposażenie nawigacji w transmiter FM. Pozwala on na wydobycie dźwięków urządzenia przez zestaw głośników samochodowych.

AUTO FM –słuchaj tego co aktualnie najważniejsze!

Nowe urządzenie oferuje funkcję AUTO FM *), dzięki której można ustawić transmiter na częstotliwość aktualnie słuchanej stacji. Wówczas dźwięk z urządzenia będzie chwilowo zagłuszał radio. Po zakończeniu komunikatu głosowego nawigacji,automatycznie powraca się do słuchania radia.

Technologia SiRFAlwaysFix™ - natychmiastowa gotowość

Technologia SiRFA lwaysFix™stosując algorytmy przewidywania pozycji satelitów praktycznie cały czas utrzymuje moduł GPS w stanie gorącego startu.

Wyjątkowa ergonomia – wysoka funkcjonalność

Dla nowego modelu przewidziano aktywny uchwyt umożliwiający wygodny montaż oraz demontaż urządzenia, np. dzięki opcji podłączenia zasilania do uchwytu. Uchwyt ten znajduje się już w standardowym zestawie AURO 2 S.

Dodatkowo dla zwiększenia wygody użytkownika dodano przyciski sprzętowe pozwalające na regulację głośności. Dwu punktowo regulowany uchwyt zapewnia dokładne ustawienie urządzenia, tak by było ono doskonale widoczne.

Bogate multimedia – dodatkowa rozrywka

Szybki podgląd sfotografowanych przedmiotów, czy też rodzinnych zdjęć umożliwia będąca na pokładzie AURO 2 S przeglądarka fotografii. Do zalet urządzenia należy możliwość odtwarzania muzyki oraz filmów, w tym również z pendrive’a.Obsługę pamięci zewnętrznej zapewnia USB host, który umożliwia także komunikację z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak np. systemy zarządzania flotą. AURO 2 S oferuje dodatkowo kalkulator, kalendarz, gry oraz e-book.Nie sposób nudzić się z nawigacją, która potrafi uatrakcyjnić nawet chwilę postoju.

Odblokowany system – swoboda wyboru map

Nie bez znaczenia jest wyposażenie nowego modelu NavRoad w odblokowany system Windows. Umożliwia to instalowanie przez użytkownika dowolnego oprogramowania. Wyposażenie tego modelu w jedną z oferowanych map – AutoMapę lub NavRoad map umożliwia korzystanie z programu w którym zadbano o:przejrzysty widok trasy, informacje o wyborze prawidłowego dla wykonywanego manewru pasa ruchu, informacje o fotoradarach, drogowskazy, jasne, zrozumiałe komunikaty głosowe pojawiające się z odpowiednim wyprzedzeniem itp.

Zwiększenie funkcjonalności oraz komfortu użytkowania

W najnowszych urządzeniach na odnotowanie ponadto zasługują wprowadzone udogodnienia dla użytkowników:

*) dotyczy wybranych modeli, w zależności od instalacji radiowej oraz siły sygnału stacji radiowej

 

 

NavRoad RECO

Przenośny, multimedialny system nawigacji GPS

 • wbudowana kamera
 • dotykowy ekran 5"
 • nawigacja
 • Bluetooth
 • przeglądarka www
 • filmy, muzyka, zdjęcia
 • transmiter FM


Dostępne z programem AutoMapa lub NavRoad Map

 

RECO to najnowszy model nawigacji NavRoad, który oferuje znacznie więcej niż umiejętność prowadzenia do celu podróży.

Nowe urządzenie oferuje interesującą i pomocną funkcję. Wbudowana kamera może rejestrować obraz podczas jazdy.

Nagrany filmmożna następnie odtworzyć na urządzeniu lub też przenieść z karty pamięci np.do komputera.

Zapis taki okazuje się niezwykle pomocny szczególnie w przypadku kolizji (np. zajechanie drogi przez inny pojazd, czy wymuszenie pierwszeństwa), uszkodzeń samochodu spowodowanych złym stanem nawierzchni, itp.

Obsługa kamery jest łatwa (menu przypomina to, znane z popularnych aparatów cyfrowych)nawet dla osób nie posługujących się wcześniej tego typu urządzeniem. Dodatkowo w zestawie znajduje się instrukcja, która w przystępny i jasny sposób objaśnia działanie oraz funkcje urządzenia. Istnieje możliwość ustawienia automatycznego zapisywania nagrań po uruchomieniu urządzenia, dzięki czemu użytkownik nie musi pamiętać o włączeniu nagrywania.

RECO umożliwia przeglądanie, uprzednio wykonanych zdjęć oraz odtwarzanie filmów,bezpośrednio na ekranie. Zapisane filmy czy też zdjęcia gromadzone są na przeznaczonej, wyłącznie do tego celu, karcie pamięci. Zapis z kamery jest twardym dowodem w przypadku postępowania mandatowego czy też odszkodowawczego.

Wbudowanakamera może służyć nie tylko w samochodzie, ale również podczas kręcenia krótkich filmów w dowolnym miejscu i czasie, np. podczas urlopu, czy też przejazdu ciekawą krajobrazowo trasą. Urządzenie zarejestruje ważne, zabawne,interesujące momenty, które można później odtworzyć na ekranie nawigacji,komputera, telewizora, czy też umieścić np. w serwisach takich jak Youtube, Facebook itp.

Kamera może nagrywać filmy o rozdzielczości QVGA(320x240), VGA(640x480) lub SXGA(1280x960). Głowica kamery umożliwia regulację w zakresie 15 stopni. Kamera może w zależności ustawień nagrywać filmy o długości: 1, 2, 3, 4, 5, 10 lub 15min. Istnieje możliwość wielokrotnego zapisu trasy ograniczona wyłącznie pojemnością karty.

Optymalny,5- calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pozwala na wygodne obserwowanie przebiegu trasy.Jednocześnie urządzenie jest niewielkie i poręczne co umożliwia schowanie go wtorbie czy też kieszeni podczas opuszczania samochodu.

Zakres funkcjonalności RECO poszerzają odtwarzacze muzyki i filmów oraz przeglądarka zdjęć. Pliki ze zdjęciami, filmami lub muzyką mogą pochodzić z pamięci wewnętrznej urządzenia lub też z karty pamięci użytkownika.

Nowy model wyposażono w Bluetooth. Dzięki temu istnieje możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności (najpopularniejszego w kraju) programu nawigacyjnego - AutoMapa. Połączenie z internetem, realizowane po sparowaniu nawigacji z telefonem,umożliwia pobieranie i wysyłanie informacji o aktualnej sytuacji na drogach.Cel podróży może zostać wówczas osiągnięty z pominięciem zablokowanych, czy też nieprzejezdnych odcinków trasy (korki, remonty, blokady dróg itp.). Funkcjonalność opisaną powyżej realizuje moduł AM'Traffic będący elementem programu do nawigacji AutoMapa.

Poza informacjami o sytuacji na drodze, Bluetooth umożliwia korzystanie z nawigacji jak z zestawu głośnomówiącego. Nawigacja po sparowaniu z telefonem dysponuje historią połączeń telefonicznych oraz pobraną z telefonu listą kontaktów.

Dodatkowo RECO dysponuje przeglądarką internetową, która po uzyskaniu połączenia z Internetem oferuje możliwość wyświetlania stron www.

Zaletą godną odnotowania jest wyposażenie nawigacji w transmiter FM, który pozwala nasłuchanie dźwięków urządzenia (muzyki, komunikatów nawigacji itp.) przy użyciu głośników samochodowych.

RECO posiada również kalkulator, kalendarz, gry oraz e-book.

Urządzenie posiada zdolność jednoczesnego korzystania z odtwarzacza muzyki i programu do nawigacji.

Tradycyjnie nowe urządzenie NavRoad wyposażono w odblokowany system operacyjny,dzięki czemu użytkownik ma możliwość samodzielnego instalowania dowolnych aplikacji.

Poczucie bezpieczeństwa, doskonała jakość, dodatkowe funkcje multimedialne powodują, że jest to sprzęt uniwersalny, znajdujący zastosowanie w wielu sytuacjach.

Skomplikowane do wyjaśnienia sporne wypadki, stres z powodu trudności w ustaleniu sprawcy kolizji – tego typu problemy to przeszłość, dzięki urządzeniu RECO.

Potencjalne korzyści wynikające z posiadania wbudowanej kamery w nawigacji RECO:

  

NavRoad VIVO S6

Przenośny, multimedialny system nawigacji GPS

 • dotykowy ekran 6"
 • nawigacja
 • multimedia
 • zestaw głośnomówiący bluetooth
 • transmiter FM
 • internet
 • e-book, kalendarz, kalkulator, gry
 • filmy, muzyka, zdjęcia
 • aktywny uchwyt

 

 

 

Dostępne z programem AutoMapa lub NavRoad Map

 


Cienka, elegancka, stylowa obudowa wykonana z solidnego materiału, lekka konstrukcja, to cechy nowego 6-calowego modelu nawigacji NavRoad VIVO S. Nowoczesne komponenty zastosowane w produkcji urządzenia zapewniają efekt w postaci sprawnego i wydajnego narzędzia do nawigacji. Wyraźny, duży, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6 cali, to obiekt pożądania nie tylko kierowców ciężarówek i autobusów, ale również tych, którzy lubią widzieć więcej nie wysilając przy tym wzroku. Przy rozdzielczości 800x480, obraz wyświetlany na ekranie jest ostry i szczegółowy.

Ma to znaczenie nie tylko podczas nawigowania lecz również podczas korzystania z multimediów.

Bogate multimedia – dodatkowa rozrywka

Szybki podgląd sfotografowanych przedmiotów, czy też rodzinnych zdjęć umożliwia będąca na pokładzie VIVO S przeglądarka fotografii. Do zalet urządzenia należy możliwość odtwarzania muzyki oraz filmów, w tym również z pendrive’a. Obsługę pamięci zewnętrznej zapewnia USB host, który umożliwia także komunikację z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak np. systemy zarządzania flotą. VIVO S oferuje dodatkowo kalkulator, kalendarz, gry oraz e-book. Nie sposób nudzić się z nawigacją, która potrafi uatrakcyjnić nawet chwilę postoju.