Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

O firmie

Nasza firma działa w zakresie szeroko pojętej elektroniki samochodowej oraz CCTV i systemów sygnalizacji włamania i napadu w obiektach na terenie miasta Łódź oraz regionu, gdzie posiadamy swoją siedzibę. Prowadzimy montaż urządzeń takich jak samochodowa nawigacja GPS, gdzie zajmujemy się zarówno gps dla firm, jak i dla klientów prywatnych. Nawigacja samochodowa nie tylko pomaga trafić do celu, ale również dzięki niej możliwa jest lokalizacja pojazdów na wypadek kradzieży lub logistyki w zarządzaniu flotą pojazdów. Aby im dodatkowo zapobiegać, zachęcamy do kontaktu z nami, ponieważ oferujemy Państwu również systemy alarmowe do pojazdów oraz instalacje alarmowe w domach i obiektach.

Dla klientów zainteresowanych monitoringiem polecamy się w usługach takich jak telewizja CCTV – chętnie doradzimy, jaki system wybrać i jak najefektywniej wykorzystać wiążące się z nim udogodnienia. Telewizja przemysłowa w istotnym stopniu wpływa również na bezpieczeństwo a dla bardziej wymagających klientów idealnie sprawdzi się również kontrola dostępu oraz rejestracja czasu pracy personelu.

Ważnym elementem komfortu w samochodzie jest również sprawnie działająca klimatyzacja samochodowa – oferujemy napełnianie klimatyzacji, obsługę i dezynfekcję takich instalacji w każdym samochodzie.

Proponujemy również zestawy głośnomówiące firmy PARROT i THB BURY, komunikatory YANOSIK, CB-radio oraz inne akcesoria samochodowe.

 

Wiele firm, które nam zaufało poleca nas, a dzięki świetnie wyszkolonej kadrze oraz dzięki specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy pewni, że zaoferujemy państwu usługi najwyższej jakości.

 

Jeżeli i Ty mieszkasz lub przejeżdżasz przez Łódź, skontaktuj się z nami, daj nam znać czego potrzebujesz, a my Ci pomożemy.

 

oferta
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner