Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
COYOTE

Coyote System jest europejskim liderem na rynku społecznościowych informacji drogowych. Firma powstała w 2005 roku we Francji i zajmuje się dostarczaniem w czasie rzeczywistym informacji o fotoradarach i utrudnieniach w ruchu drogowym.

System Coyote dostarcza zweryfikowanych informacji na temat wszelkich zagrożeń na drodze takich jak: wypadki, niebezpieczne warunki, fotoradary stacjonarne, mobilne,odcinkowe, na czerwonym świetle oraz inne utrudnienia. Szczegóły w załączniku.

Nowy produkt jestdrugim dostępnym urządzeniem w Polsce, a trzecim produktem Coyote System w Polsce. Po wprowadzeniu flagowego urządzenia New Coyote wprowadziliśmy aplikacjęi Coyote. Począwszy od platformy Android, przez Windows Phone, oraz iOS, nadszedł czas na urządzenie które rozpocznie rewolucję wśród systemów ostrzegania Kierowców.

 

Pocket – bo taka jest jego oficjalna nazwa w Polsce jest urządzeniemdużo mniejszym od poprzednika, jednakże funkcjonalność zostaje taka sama jak wcałej gamie produktów Coyote.

Nowe urządzenie nie posiada ekranu dotykowego, tylko 3 fizyczne przyciski. Dwa skrajne do zgłaszania Mobilnych Patroli (suszarka) w naszym oraz przeciwnym kierunku oraz środkowy do zgłaszania pozostałych zdarzeń – utrudnień na drodze – i tu w przeciwieństwie do flagowego urządzenia nie mamy możliwości wybrania rodzaju zdarzenia – ale nic straconego– użytkownik poruszający się z urządzeniem New Coyote ma możliwość zweryfikowania zdarzenia, po potwierdzeniu iż jest ono dalej aktualne.

Pocket nie pokaże nam liczby użytkowników w okolicy –zasygnalizuje tylko kolorem na wyświetlaczu liczbę otaczających nas skautów(kolor auta na ekranie) czy jest „bezpiecznie” (auto zielone) czy „dość bezpiecznie” (auto pomarańczowe) „niebezpiecznie” (auto czerwone).

Pocket posiada dożywotnią aktualizację w cenie urządzenia, czylibrak corocznej subskrypcji, cena urządzenia jest także bardzo atrakcyjna – 299zł.

 

 

ZYSKAJ NA STRACIE, ZARÓB NA MANDACIE !


Już 01.10.2014 ruszyła nowa akcja promocyjna Coyote „Zyskaj na stracie, zarób na mandacie”.

Teraz każdy klient, który kupi urządzenie Coyote i posiada mandat karny za wykroczenie w ruchu drogowym związany z kierowaniem pojazdem otrzyma subskrypcję Europejską nawet na 12 miesięcy.

 

TO PROSTE:

1)      Kup urządzenie Coyote 1M lub 12M w dniach 01.10 – 31.12.2014

2)      Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie (podaj serię, numer oraz kwotę mandatu) http://coyote.pl/pl/produkty/promocje/mandat.html

3)      Twoja subskrypcja zostanie przedłużona w zależności od wysokości mandatu o:

·         mandat do 299zł – 6 miesięcy usługi na Europę (wartość usługi 299 PLN)

·         mandat powyżej 299zł – 12 miesięcy usługi na Europę (wartość usługi 599 PLN)

 

Akcja promocyjna obowiązuje od 01.10.2014 do 31.12.2014.

Więcej informacji o promocji na stronie http://coyote.pl/


OFERTA CENOWA:

Urządzenie Coyote 1M: 499 zł brutto, zawiera 30 dni darmowej subskrypcji na Polskę oraz Europę*
Po tym okresie:


Urządzenie Coyote 12M: 799 zł brutto, zawiera 12 miesięcy przedpłaconej subskrypcji na Polskę

*zawiera nielimitowany transfer danych w Polsce oraz w roamingu zagranicznym. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poruszając się po całej Europie.

Urządzenie Coyote Pocket Edition: 299 zł brutto, bezterminowa usługa na terenie Polski


oferta
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner