Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
YANOSIK DVR

Yanosik DVR - nawigacja,antyradar, wideorejestrator


Yanosik DVR to asystent kierowcy nowej generacji, w którym zintegrowano nawigację,antyradar i kamerę samochodową. Urządzenie stworzono z myślą o kierowcach,którzy chcą być pewni sytuacji na drodze.


Yanosik DVR to najnowsza wersja asystenta kierowcy, wzbogacona o możliwość rejestrowania zdarzeń na drodze. Funkcja DVR (Digital Video Recorder) pozwala na nagrania z trasy i automatyczny ich zapis. Nie jest ona jedynie dodatkiem do systemu – jej zastosowanie w drogowych warunkach jest wyjątkowo praktyczne. Nagrania pozwalają rozwiewać wątpliwości w przypadku kolizji, wypadku czy w nieprzewidzianych zdarzeniach.

Yanosik DVR informuje o aktualnych zdarzeniach na drodze takich jak: fotoradary, kontrole prędkości, wypadki, roboty drogowe czy patrole policji. Kierowca otrzymuje wszystkie komunikaty w postaci graficznej oraz głosowej. Urządzenie działa w oparciu o najpopularniejszy system informacji drogowych w Polsce.

Poza tym,urządzenie zostało wyposażone w nawigację online, która dzięki technologii Smart Traffic oraz wbudowanemu modułowi GPS pozwala na szybkie oraz skuteczne omijanie korków. Yanosik DVR podczas nawigowania do celu podróży uwzględnia aktualne dane na temat natężenia ruchu drogowego. Nawigacja w sposób dynamiczny dostosowuje przebieg trasy, wyznaczając najszybszą i najkrótszą trasę dojazdu do celu.


oferta
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner