Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
PARROT CK3100 LCD

PARROT CK3100 LCD                    

http://www.amervox.com/images/products/icons/bluetooth.png
Każdy kierowca posiadający telefon komórkowy, staje czasem przed dylematem: dzwonić? Czy nie?

Można narazić się na mandat, a w najgorszym przypadku również na stłuczkę! W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów chcielibyśmy zaoferować produkt, który rewolucyjnie ułatwia korzystanie z telefonu w czasie jazdy. Jest to ostatni zestaw głośnomówiący jaki zamontujecie w swoim samochodzie.Nie potrzebujesz wkładać telefonu do uchwytu. Może on pozostać w kieszeni albo torebce. Od czasu kiedy kodeks drogowy zabrania prowadzenia rozmów przez telefon w czasie jazdy, CK3100 jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na używanie telefonu w samochodzie.

CK3100 umożliwia dostęp do książki numerów zapisanej w pamięci telefonu. Aby przeglądać ją nie musisz już zastanawiać się gdzie jest telefon? Wystarczy, że będzie on znajdował się w zasięgu modułu Bluetooth. W praktyce może się on znajdować w kieszeni, teczce na tylnym siedzeniu lub nawet w walizce w bagażniku!

Aby przeglądać wpisy w książce telefonicznej wystarczy znaleźć odpowiednią literę nazwiska, następnie wybrać odpowiedni wpis i nacisnąć zieloną słuchawkę. W dobie telefonów, w których pamięci można zapisać nawet kilka tysięcy numerów, jest to funkcja niezwykle ułatwiająca obsługę telefonu.

Innym sposobem dostępu do zapisanych numerów są znaczniki głosowe. Aby wybrać z jego pomocą numer, wystarczy wcisnąć zieloną słuchawkę i wypowiedzieć nazwisko. Zestaw powtórzy nazwisko i wybierze numer. Oczywiście znacznik musi być wcześniej zapisany w pamięci telefonu.
Zestaw CK3100 umożliwia powtarzanie ostatnio wybranego numeru, również wybieranego w czasie, kiedy nie było połączenia pomiedzy telefonem i zestawem głośnomówiącym. Po każdorazowym uruchomieniu silnika (włączeniu zestawu głośnomówiącego) następuje synchronizacja książki telefonicznej, co powoduje, że uwzględnione zostaną numery wpisane do telefonu po parowaniu zestawu z telefonem.

Funkcja rozpoznawania głosu umożliwia połączenie bez odrywania oczu od sytuacji na drodze (wybrane modele telefonów z rozpoznawaniem mowy). Połączenie bezprzewodowe między CK3100 i telefonem jest możliwe jak długo telefon pozostaje włączony.Kompatybilność

Zestaw CK3100 współpracuje z prawie 100% telefonów na rynku.

Bezpieczeństwo

Nie ma potrzeby wkładania telefonu do uchwytu. Może on pozostać w kieszeni, albo torebce. Po wejściu do samochodu, telefon sam automatycznie połączy się z zestawem głośnomówiącym. Od czasu kiedy kodeks drogowy zabrania prowadzenia rozmów przez telefon w czasie jazdy, CK3100 jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na używanie telefonu w samochodzie.


Ważne informacje dotyczące 24 miesięcznej gwarancji PARROT

Podstawą przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie go wraz z kartą gwarancyjną do serwisu Parrot SA w POLSCE: Amervox Sp. z o.o. w Kielcach.

Każdy zestaw głośnomówiący Parrot w Polsce jest sprzedawany z karta gwarancyjną z umieszczonym w niej numerem seryjnym urządzenia. W przypadku zakupienia zestawu Parrot bez karty gwarancyjnej (lub jej zagubieniu czy zniszczeniu) naprawy mogą być wykonane tylko odpłatnie.

Kupując zestaw pochodzący z za granicy z kartą gwarancyjną z innego kraju (Niemcy, Francja, Czechy i każdego innego) w przypadku uzyskania naprawy gwarancyjnej urządzenie należy odesłać do kraju zakupu urządzenia.

Kupując zestaw głośnomówiący zawsze żądaj polskiej gwarancji. Każdy nasz partner handlowy otrzymuje ją z każdym zestawem.
oferta
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner