Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
MyCam HD PRO


myCAM HD PRO

Wysokiej klasy technologia zamknięta w małej, eleganckiej obudowie to dopiero początek. Prawdziwa moc kryje się we wnętrzu myCAM HD PRO. Jego sercem jest chipset Ambarella A7, który zapewnia krystaliczny obraz oraz najwyższą jakość w każdym detalu. Uzupełnieniem całości jest szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 170°, wysokiej jakości sensor optyczny, akcelerometr oraz funkcja podbicia zakresu dynamicznego obrazu (HDR).http://navroad.com/wp-content/uploads/2015/03/myCAM-HD-PRO-www_05.png


Dzięki zastosowaniu jednego z najlepszych na rynku procesorów wykorzystywanych w profesjonalnych kamerachAmbarella A7oraz aż 256MB szybkiej pamięci RAM – DDR3, filmy są rejestrowane w trybie 30 klatek/s, z rozdzielczością Full HD 1920×1080lub nawet 60 klatek/s w rozdzielczości 1280×720 HD. Doskonały procesor gwarantuje ponadto, iż nagrywany materiał, w przypadku scen dynamicznych, charakteryzuje się wyjątkową jakością i płynnością obrazu. MyCAMHD PRO pozwala również na rejestrowanie zdjęć.

Wysokiej jakości soczewka obiektywu gwarantuje maksymalnie szeroki kąt widzenia –sięgający nawet 170° . Nic więc dziwnego, że NavRoad myCAM HD PRO zapewnia niemal panoramiczne ujęcia, dzięki którym oku kamery nie umknie żaden detal istotny w zdarzeniach drogowych. Tym samym, osoby na poboczu jak również wyjeżdżające samochody będą widoczne dużo wcześniej.

http://navroad.com/wp-content/uploads/2015/03/myCAM-HD-PRO-www_03.pngUżyty sensor optyczny renomowanego producenta – Omni Vision, gwarantuje ostrość i najwyższą jakość nagrywanego obrazu, nawet w trudnych warunkach oświetlenia.

http://navroad.com/wp-content/uploads/2015/03/myCAM-HD-PRO-www_03A-copy.png

Jasność obiektywu na poziomie f=2.0 oznacza, że urządzenie ma możliwość przetworzenia większej ilości światła niż w standardowym obiektywie,dzięki czemu rejestrowany obraz jest jeszcze lepszej jakości, również dlafilmów nagrywanych nocą.


http://navroad.com/wp-content/uploads/2015/03/myCAM-HD-PRO-www_01.png

2-calowy, kompaktowy ekran podświetlony diodami LED, umożliwia podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, zapewniając przy tym krystalicznie czysty obraz. Daje również dostęp do zapisanych nagrań, ich szybki przegląd i edycję. Ekran NavRoad myCAM HD PRO dzięki kompaktowym rozmiarom jest nie tylko funkcjonalny, ale też w żaden sposób nie ogranicza kierowcy pola widzenia.
Mikrofon

NavRoad myCAM HD PRO posiada czuły mikrofon, który rejestruje wszystkie dźwięk  dochodzące do wnętrza samochodu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wyłączyć tę funkcję i nagrywać wyłącznie obraz.

http://navroad.com/wp-content/uploads/2015/03/myCAM-HD-PRO_10-copy1.png

Dedykowany uchwyt pozwala na wygodne i stabilne zainstalowanie rejestratora na szybie, a także jego szybką deinstalację, gdy chcemy przenieść je do innego pojazdu.

NavRoad myCAM HD PRO wyposażony został w inteligentny mechanizm redukcji szumów oraz funkcjonalność HDR. High Dynamic Range dostosowuje kontrast każdego piksela i poddaje go dodatkowej obróbce, dzięki czemu obraz rejestrowany w trudnych warunkach oświetleniowych jest znacznie bardziej widoczny.
Dzięki zastosowaniu formatu zapisu H.264 znanego chociażby z płyt BluRay,rejestrowany obraz cechuje najwyższa jakość oraz niewielki rozmiaru pliku.


Kompaktowe wymiary

Kompaktowe rozmiary NavRoadmyCAM HD PRO zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Rejestrator można ukryć nawet za lusterkiem samochodowym, dzięki czemu nie ogranicza kierowcy pola widzenia. Tym samym możesz skupić się na bezpiecznym prowadzeniu pojazdu, a NavRoad myCAM HD PRO zapewni Ci spokój, gwarantując wyraźny zapis pokonywanej trasy.

Karta pamięci

W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym. Zapomnij o czasochłonnym czyszczeniu karty z zarejestrowanych na niej nagrań, NavRoad myCAM HD PRO zrobi to za Ciebie.
G-sensor monitoruje i zapisuje przebieg jazdy samochodem w trzech osiach, dzięki czemu w przypadku kolizji ten zaawansowany system zabezpieczy nagranie przed przypadkowym skasowaniem.Wykrywanie ruchu


NavRoad myCAM HD PRO posiada również funkcję wykrywania ruchu (tryb parkingowy). Po jej aktywacji zapis materiału rozpocznie się natychmiast po wykryciu ruchu(rozpoznaniu zmiany obrazu przed obiektywem). Dzięki niej rejestrator rozpoznając ruch, rozpocznie automatycznie rejestrację 30-sekundowego filmu.
Funkcja ta, dzięki bardzo wysokiej czułości, pozwala na zastosowanie myCAM HD PRO w specyficznych sytuacjach jak np. uszkodzenia samochodu przez inny pojazd w czasie postoju samochodu na parkingu, jak również jako kamery monitoringu poza samochodem.

Dzięki wbudowanemu złączu mini HDMI, NavRoad myCAM HD PRO pozwala na wygodne podłączenie urządzenia do telewizora lub monitora, bez konieczności wyciągania karty pamięci. Tym samym można przejrzeć zapisane nagrania w pełnej rozdzielczości na dużym ekranie.


http://navroad.com/wp-content/uploads/2015/03/myCAM-HD-PRO-www_10-copy.png

Dołączona ładowarka pozwoli zasilić urządzenie nie tylko z gniazda zapalniczki o napięciu 12V, ale również o napięciu dwukrotnie wyższym (24V), co ma niebagatelne znaczenie w przypadku kierowców samochodów ciężarowych.
Zasilanie awaryjne w formie wbudowanego akumulatora pozwoli zapobiec utracie zapisanego materiału w sytuacji nagłej straty zasilania.

 
oferta
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner