Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
PARROT CK3000 EVOLUTION


PARROT CK3000 EVOLUTION

Zestaw głośnomówiący do każdego samochodu i telefonu.

Każdy kierowca posiadający telefon komórkowy, staje czasem przed dylematem: dzwonić? Czy nie?

Można narazić się na mandat i punkty karne (obowiązuje mandat. 200 zł oraz 5 pkt.), a w najgorszym przypadku na stłuczkę! W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów oferujemy produkt, który zdecydowanie ułatwia korzystanie z telefonu w czasie jazdy.Nie potrzebujesz wkładać telefonu do uchwytu. Może on pozostać w kieszeni albo torebce. Od czasu kiedy kodeks drogowy zabrania prowadzenia rozmów przez telefon w czasie jazdy, CK3000 Evolution jest najtańszym wśród montowanych zestawów na stałe w samochodzie rozwiązującym problem rozmawiania podczas jazdy.

Zestaw umożliwia dostęp do książki numerów zapisanej w pamięci telefonu. Aby do kogoś zadzwonić nie musisz już zastanawiać się gdzie jest telefon? Wystarczy, że będzie on znajdował się w zasięgu modułu Bluetooth. W praktyce może się on znajdować w kieszeni, teczce na tylnym siedzeniu lub nawet w walizce w bagażniku!, a i tak będziesz mieć możliwość głosowego wybrania numeru według znaczników głosowych.Obsługa wybierania głosowego jest bardzo prosta. Do najczęściej wybieranych numerów można przypisać znaczniki wybierania głosowego. Aby wybrać numer wystarczy wtedy nacisnąć zielony przycisk i po sygnale wypowiedzieć nagrane słowo aby połączyć się z daną osobą. Wystarczy raz połączyć telefon z zestawem. Następnie po włączeniu zapłonu w samochodzie, połączenie telefonu z zestawem może następować automatycznie.

Zestaw głośnomówiący renomowanej firmy PARROT CK3000 EVOLUTION, obsługiwany przy pomocy pilota z dyskretnym design dzięki któremu łatwo wtapia się w deskę rozdzielczą.

Funkcja MUTE gwarantuje, że gdy ktoś zadzwoni natychmiast przyciszy radio byś mógł wygodnie rozmawiać. Zestaw z najnowszą wersją oprogramowania 5.29!

Nowa wersja oprogramowania została zoptymalizowana i zapewnia stabilniejszą pracę z najnowszymi telefonami.

Ważne informacje dotyczące 24 miesięcznej gwarancji PARROT

Podstawą przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie go wraz z kartą gwarancyjną do serwisu Parrot SA w POLSCE: Amervox Sp. z o.o. w Kielcach.

Każdy zestaw głośnomówiący Parrot w Polsce jest sprzedawany z karta gwarancyjną z umieszczonym w niej numerem seryjnym urządzenia. W przypadku zakupienia zestawu Parrot bez karty gwarancyjnej (lub jej zagubieniu czy zniszczeniu) naprawy mogą być wykonane tylko odpłatnie.

Wszystkie zestawy Parrot są objęte europejską gwarancją. Oznacza to, że kupując zestaw pochodzący z za granicy z kartą gwarancyjną z innego kraju (Niemcy, Francja, Czechy i każdego innego) w przypadku uzyskania naprawy gwarancyjnej urządzenie należy odesłać do punktu zakupu urządzenia w kraju skąd urządzenie pochodzi. Znacznie wydłuża to okres naprawy. Kupujący ponosi dodatkowo koszt wysyłki urządzenia za granicę.

Kupując zestaw głośnomówiący zawsze żądaj polskiej gwarancji. Każdy nasz partner handlowy otrzymuje ją z każdym zestawem. Polska karta gwarancyjna zapewnia serwis w kraju oraz to że kupujący nie poniesie kosztów przesyłki.

Kompatybilność

Zestaw CK3000 Evolution współpracuje z prawie 100% telefonów na rynku.

Zaawansowane menu głosowe

Zaawansowane menu głosowe, umożliwia zapisanie znaczników głosowych do kontaktów oraz konfigurację "magiczne słowa" odpowiedzialnych za sterowanie telefonu głosem, nawet bez dotykania konsoli sterującej. Menu to jest przygotowane w języku polskim - po naciśnięciu wielofunkcyjnego pokrętła, zestaw zapyta Cię co chcesz zmienić w jego ustawieniach.
Menu udostępnia zmianę następujących ustawień:

  • język, oprogramowanie, menu: polskojęzyczne
  • głośność
  • dodawanie znaczników głosowych do numerów telefonów zapisanych w pamięci zestawu, jeżeli nie ma zapisanych w pamięci zestawu żadnych numerów - zestaw automatycznie przejdzie w tryb ich przesyłania
  • włączenia/wyłączenie "magicznych słów" - odpowiedzialnych za sterowanie zestawu głosem
  • ustawienie "słów kluczowych" - odpowiedzialnych za poruszanie się po ksiązce telefonicznej. Są one odpowiedzialne za wybranie konkretnego numeru telefonicznego danej osoby - aktywne gdy jeden kontakt ma przypisanych kilka numerów. Np. "dom", "komórka" itp.

Polskojęzyczny PARROT CK3000 Evolution z dystrybucji POLSKIEJ, z gwarancją PARROT POLSKA. Kupując zestaw głośnomówiący pochodzący z oficjalnej polskiej dystrybucji, masz pewność, że będzie serwisowany na terenie Polski. Zestawy Parrot są objęte europejską gwarancją – drogą handlową. Oznacza to, że uszkodzony zestaw musi wrócić do sprzedawcy – tam gdzie został zakupiony. Zestawy zakupione poprzez dystrybucję w krajach innych niż Polska, należy serwisować w kraju pochodzenia.

Zestawy  posiadają najnowsze oprogramowanie 5,29 na pokładzie. Aktualizacja dodaje m.in. obsługę najnowszych modeli telefonów. Oprogramowanie zostało również zoptymalizowane, zapewniając stabilniejszą pracę.
oferta
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner