Alarmy samochodowe, autoalarmy, nawigacjagps – Secar Łódź
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
MyCam HD PRO GPS

myCAM HD PRO GPS

Odkryj zupełnie nowy wymiar rejestrowania trasy z NavRoad.

Zaawansowany rejestrator trasy drugiej generacji, który z łatwością zmieści się nawet za lusterkiem samochodowym, wyposażony w odbiornik GPS oraz głosowe systemy ostrzegania FCWS i LDWS.

Elegancka obudowa, niewielkie rozmiary, doskonała jakość nagrywanych filmów, moduł Wi-Fi czy też pilot, dzięki któremu w dowolnej chwili wykonasz zdjęcie bez konieczności szukania opcji na samym urządzeniu, to wszystko sprawia, że myCAM HD PRO GPS staje się idealnym „świadkiem” Twoich podróży po kraju i świecie.

myCAM HD PRO 
GPS_opis-01
W urządzeniu zastosowano jeden z najlepszych na rynku procesorów – Ambarella A7LA55, wykorzystywany w profesjonalnych kamerach, a także 256 MB szybkiej pamięci RAM, które sprawiają, że rejestrator działa szybko i sprawnie, rejestrując obraz w trybie do 45 klatek na sekundę (dla obrazu Full HD) oraz rozdzielczości nawet do 2560×1080 pikseli. Nagrywany materiał, w przypadku scen dynamicznych, charakteryzuje się wyjątkową jakością, płynnością i kontrastem.

Pozwala także na rejestrowanie zdjęć, a pilot, znajdujący się w zestawie, umożliwia wykonanie zdjęcia w trakcie jazdy bez odrywania uwagi kierowcy. Z uwagi na niewielkie rozmiary i niską wagę, można go z łatwością zamontować na kierownicy lub w innym, dogodnym miejscu.

Sensor 
optyczny
Soczewka obiektywu charakteryzuje sie wyjątkowo wysoką jasnością i kątem widzenia sięgającym niespełna 180 stopni, dzięki czemu rejestrowany obraz jest niemal panoramiczny, a obiektyw obejmuje swoim czujnym okiem nie tylko drogę bezpośrednio przed maską pojazdu, ale także pobocze czy część chodnika.
myCAM HD PRO 
GPS_opis-02
Najwyższej jakości sensor optyczny OmniVision OV4689, gwarantuje doskonałą jakość rejestrowanego obrazu, nawet w trudnych warunkach oświetlenia, a jasność obiektywu na poziomie f=2.0 oznacza, że urządzenie ma możliwość przetworzenia większej ilości światła niż w standardowym obiektywie, dzięki czemu materiał jest jeszcze lepszej jakości, również dla filmów nagrywanych nocą.
NavRoad myCAM HD PRO GPS wyposażony został w inteligentny mechanizm redukcji szumów oraz funkcjonalność HDR. „High Dynamic Range” dostosowuje zakres jasności i kontrastu nagrywanego obrazu do zakresu optymalnego dla ludzkiego oka.
Dzięki zastosowaniu formatu zapisu H.264 znanego chociażby z płyt BluRay, nagranie cechuje najwyższa jakość oraz niewielki rozmiaru pliku.
myCAM HD PRO 
GPS_opis-04
2,7-calowy ekran podświetlony diodami LED, umożliwia podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, zapewniając przy tym krystalicznie czysty obraz. Pozwala także na szybki dostęp do ustawień, podgląd zapisanych nagrań czy zdjęć. Pomimo czytelnego ekranu urządzenie nie traci swoich kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu w żaden sposób nie ogranicza kierowcy pola widzenia.
Mikrofon
NavRoad myCAM HD PRO GPS posiada czuły mikrofon, który rejestruje wszystkie dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu. Dźwięk można jednak bez problemu wyłączyć i nagrywać sam obraz.
Dedykowany uchwyt
pozwala na wygodne i stabilne zainstalowanie rejestratora na szybie, a także jego szybką deinstalację, gdy chcemy przenieść go do innego pojazdu.

myCAM HD PRO 
GPS_opis-05

W urządzeniu zastosowano zaawansowane algorytmy rozpoznawania obrazu, które pozwoliły na implementację głosowych systemów ostrzegania, znacznie poprawiając poziom bezpieczeństwa.

FCWS (ang. Forward Collision Warning System) informuje głosowo o niebezpiecznym zbliżaniu się do pojazdu przed nami.
Natomiast LDWS (Lane Departure Warning System) to w uproszczeniu asystent pasa ruchu, który informuje nas o przekroczeniu linii wyznaczonego pasa.
GPS
Wbudowany moduł GPS rejestruje dokładną lokalizację pojazdu, której współrzędne są nanoszone na rejestrowany obraz. Dzięki temu bez przeszkód można sprawdzić z jaką prędkością oraz w jakim miejscu nastąpiło sporne zdarzenie.
Dla NavRoad myCAM HD PRO GPS dostępna jest także dedykowana aplikacja, za pomocą której można sterować rejestratorem używając smartfona oraz przeglądać już zapisane materiały wideo.
Dodatkowo dzięki dostępnemu dla komputerów z systemem WINDOWS programowi DVR Player kierowca może odtworzyć nagrania zarejestrowanych tras wraz z ich wizualizacją na mapach Google, a także wskazaniami przyspieszeniomierza.
Natomiast wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na połączenie ze smartfonem przy użyciu dedykowanej aplikacji, dzięki czemu możliwe jest przeglądanie zarejestrowanych filmów oraz zdjęć, a także zdalne sterowanie rejestratorem.
Karta pamięci
W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym.


Detektor 
ruchu

G-sensor
monitoruje i zapisuje przebieg jazdy samochodem w trzech osiach, dzięki czemu w przypadku kolizji ten zaawansowany system zabezpieczy nagranie przed przypadkowym skasowaniem.
Rejestrator posiada funkcję wykrywania ruchu (tryb parkingowy). Po jej aktywacji zapis 30-sekundowego materiału rozpocznie się automatycznie, natychmiast po wykryciu ruchu (rozpoznaniu zmiany obrazu przed obiektywem).
Funkcja ta, dzięki bardzo wysokiej czułości, pozwala na zastosowanie myCAM HD PRO GPS w specyficznych sytuacjach jak np. uszkodzenia samochodu przez inny pojazd w czasie postoju samochodu na parkingu, jak również jako kamery monitoringu poza samochodem.
Dzięki wbudowanemu złączu miniHDMI, NavRoad myCAM HD PRO GPS pozwala na wygodne podłączenie urządzenia do telewizora lub monitora, bez konieczności wyciągania karty pamięci. Tym samym można przejrzeć zapisane nagrania w wysokiej rozdzielczości na dużym ekranie.
HDMI
Dołączona ładowarka pozwoli zasilić urządzenie z gniazda zapalniczki, a dodatkowe gniazdo pozwala na podłączenie drugiego urządzenia bez konieczności korzystania z dodatkowego rozdzielacza. Zasilanie awaryjne w formie wbudowanego akumulatora pozwoli zapobiec utracie zapisanego materiału w sytuacji nagłej straty zasilania.

Akumulator
Dodatkowo w zestawie znajdują się aż dwa dedykowane uchwyty. Jeden z klasyczną przyssawką, który możemy dowolnie instalować i deinstalować na szybie naszego samochodu. Drugi, przyklejany na taśmę klejącą, jeśli planujemy urządzenie stale wozić w konkretnym samochodzie.

 
oferta
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner