Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Aktualności
DEFA
Najprościej naładujesz akumulator używając inteligentnej ładowarki akumulatorów DEFA. 
Obsługa klimatyzacji
Szanowni Klienci, jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt do serwisowania układów klimatyzacji. Obsługujemy...
Nowości i promocje
COYOTE POCKET
Prawdziwa gratka dla kierowców ! W dniu dzisiejszym trafiła do nas pierwsza dostawa urządzeń Coyote Pocket. Wersja z bezterminową ochroną przed mandatami na terenie naszego kraju kosztuje tylko 299 zł !
Promocja COYOTE

COYOTE


Urządzenie COYOTE wraz z rocznym abonamentem POLSKA i EUROPA
teraz tylko 799,- !!!
COYOTE

Coyote System jest europejskim liderem na rynku społecznościowych informacji drogowych. Firma powstała w 2005 roku we Francji i zajmuje się dostarczaniem w czasie rzeczywistym informacji o fotoradarach i utrudnieniach w ruchu drogowym.

System Coyote dostarcza zweryfikowanych informacji na temat wszelkich zagrożeń na drodze takich jak: wypadki, niebezpieczne warunki, fotoradary stacjonarne, mobilne, odcinkowe, na czerwonym świetle oraz inne utrudnienia. Szczegóły w załączniku.

Nowy produkt jest drugim dostępnym urządzeniem w Polsce, a trzecim produktem Coyote System w Polsce. Po wprowadzeniu flagowego urządzenia New Coyote wprowadziliśmy aplikację iCoyote. Począwszy od platformy Android, przez WindowsPhone, oraz iOS, nadszedł czas na urządzenie które rozpocznie rewolucję wśród systemów ostrzegania Kierowców.

 

Pocket – bo taka jest jego oficjalna nazwa w Polsce jest urządzeniem dużo mniejszym od poprzednika, jednakże funkcjonalność zostaje taka sama jak w całej gamie produktów Coyote.

Nowe urządzenie nie posiada ekranu dotykowego, tylko 3 fizyczne przyciski. Dwa skrajne do zgłaszania Mobilnych Patroli (suszarka) w naszym oraz przeciwnym kierunku oraz środkowy do zgłaszania pozostałych zdarzeń – utrudnień na drodze – i tu w przeciwieństwie do flagowego urządzenia nie mamy możliwości wybrania rodzaju zdarzenia – ale nic straconego – użytkownik poruszający się z urządzeniem NewCoyote ma możliwość zweryfikowania zdarzenia, po potwierdzeniu iż jest ono dalej aktualne.

Pocket nie pokaże nam liczby użytkowników w okolicy – zasygnalizuje tylko kolorem na wyświetlaczu liczbę otaczających nas skautów (kolor auta na ekranie) czy jest „bezpiecznie” (auto zielone) czy „dość bezpiecznie” (auto pomarańczowe) „niebezpiecznie” (auto czerwone).

Pocket posiada dożywotnią aktualizację w cenie urządzenia, czyli brak corocznej subskrypcji, cena urządzenia jest także bardzo atrakcyjna – 299zł.

 

 


OFERTA CENOWA:

Urządzenie Coyote 1M: 399 zł brutto, zawiera 30 dni darmowej subskrypcji na Polskę oraz Europę*
Po tym okresie:

Uwaga: przy zakupie 12 miesięcznej subskrypcji w okresie pierwszych darmowych 30 dni Klient otrzymuje 2 dodatkowe miesiące gratis. Całkowity koszt subskrypcji w rozłożeniu na 14 (12+2 gratis) miesięcy wynosi:

Urządzenie Coyote 12M: 799 zł brutto, zawiera 12 miesięcy przedpłaconej subskrypcji na Polskę

*zawiera nielimitowany transfer danych w Polsce oraz w roamingu zagranicznym. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poruszając się po całej Europie.

Urządzenie Coyote Pocket Edition: 299 zł brutto, bezterminowa usługa na terenie Polski